45. Wojskowe Mistrzostwa Świata w Pięcioboju Nowoczesnym

12 wrzesień 2017
(0 głosów)
Autor: 

W dniach 11-16 września na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędą się 45. Wojskowe Mistrzostwa Świata w Pięcioboju Nowoczesnym, w których udział wezmą żołnierze z ponad 20 krajów.

Uroczyste otwarcie, któremu będzie towarzyszył pokaz spadochroniarski we wtorek, 12 września o godz. 16.00.

Zawodnicy z krajów zrzeszonych w CISM wystartują w pięciu dyscyplinach składające się na pięciobój nowoczesny tj. szermierka (szpada), pływanie 200m, jazda konna z przeszkodami, kombajn (bieg 800 m ze strzelaniem z pistoletu laserowego). Zawody będą rozgrywane zgodnie z przepisami Union Internationale De Pentathlon Moderne (UIPM).

Na zakończenie zmagań i rywalizacji żołnierzy 16 września w sobotę, w godz. 11.00 - 18.00, odbędzie się Piknik Militarny, w ramach którego odbędzie się wystawa najnowszych pojazdów oraz pokaz sprzętu wojskowego.

Program mistrzostw na stronie drzonkow.pl

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.