Utrudnienia w ruchu w Zielonej Górze

02 październik 2017
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Urząd Miasta Zielona Góra informuje, że w związku z przebudową sieci ciepłowniczej przy ulicy Bohaterów Westerplatte oraz przyłącza cieplnego do budynku przy ulicy dr Pieniężnego 23 mogą nastąpić utrudnienia w ruchu.

W dniach 3-9 października zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ul. dr. Pieniężnego od skrzyżowania z ulicą Bohaterów Westerplatte do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego w Zielonej Górze. Na drogach dojazdowych utrzymana zostanie dotychczasowa organizacja ruchu. Jednocześnie informujemy, że dojazd do ul. Kazimierza Wielkiego będzie
możliwy od Placu Bohaterów.

Zarządca dróg przeprasza za utrudnienia.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.