Wystawa fotograficzna „Parki krajobrazowe województwa lubuskiego”

24 październik 2017
Autor: 
pixabay

W piątek 27 października o godzinie 17:00 w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej „Parki krajobrazowe województwa lubuskiego”.

W naszym województwie mamy osiem parków krajobrazowych, atrakcyjnych pod względem przyrodniczym, krajobrazowym i historycznym. Zdjęcia na wystawie przybliżą siedem z nich, będących w zarządzie Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego, w całości lub w większości leżących w województwie lubuskim.

Autorami zdjęć są pracownicy parków krajobrazowych, którzy na co dzień spędzają dużo czasu w terenie, dzięki czemu mają okazję by zatrzymać w kadrze piękno tych miejsc.

Wystawę będzie można zobaczyć na sali wystaw czasowych. Wernisaż jest doskonałą okazją by zapoznać się z tymi niezwykłymi zdjęciami i poznać miejsca w naszym województwie, które warto odwiedzić w wolny weekend lub podczas urlopu.

Początek o godz. 17.00. Wstęp na wernisaż bezpłatny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.