Bieg Jeża (ZDJĘCIA)

04 listopad 2017
(3 głosów)
Autor:  MD
MD

Za nami kolejna edycja Biegu Jeża imprezy sportowej, w której biorący udział pomagają bezdomnym zwierzętom przebywającym w zielonogórskim schronisku.

Park Tysiąclecia tętnił dziś życiem. Odbyły się biegi dla dzieci oraz bieg dla dorosłych, a wszystko po to by pomóc. Dla bezdomnych zwierząt zbierano karmę i potrzebne akcesoria. Pogoda dopisała, nie zabrakło dobrej zabawy i wyśmienitego humoru. Zapraszamy na fotorelację z imprezy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.