Bezpłatne przeglądy i konsultacje z mechanikami w Świebodzinie

24 maj 2018
Archiwum Redakcja

W piątek 25 maja, mieszkańcy Świebodzina będą mogli skorzystać z bezpłatnych przeglądów technicznych, konsultacji z mechanikami oraz spędzić popołudnie w motoryzacyjnej atmosferze.

Zły stan techniczny pojazdów jest co roku przyczyną wielu wypadków drogowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drodze, oprócz obowiązkowego corocznego przeglądu technicznego, warto wykonać również sezonowy. Teraz kierowcy w Świebodzinie będą mogli bezpłatnie sprawdzić czy ich samochód jest gotowy do wiosennych podróży. W piątek, 25 maja w godzinach 10-16, na parkingu przed marketem Intermarche (ul. Os. Łużyckie 51), w mobilnym miasteczku diagnostycznym czekać będą na nich fachowcy, którzy skontrolują m.in. stan świateł, hamulców oraz zawieszenia.

Wiosna to czas na sprawdzenie swojego samochodu i przygotowanie go do dłuższych podróży. Oprócz wizyty na myjni, warto przyjrzeć się też mechanice. Wiosenny przegląd samochodu umożliwi nam zdiagnozowanie stanu pojazdu i w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości - usunięcie usterek.

W mobilnym namiocie serwisowym ProfiAuto PitStop, w ramach przeglądu samochodu, mechanicy skontrolują poziom płynów eksploatacyjnych i oleju, stan hamulców, stan zawieszenia i jego geometrię, układ kierowniczy, akumulator i układ elektryczny oraz oświetlenie. Przy okazji kontroli elementów zawieszenia będziemy też mogli sprawdzić, czy po zimie nie pojawiły się wycieki. Przed sezonem letnim powinniśmy też wymienić filtr kabinowy, który po okresie jesienno-zimowym może stanowić pożywkę dla grzybów i pleśni. Nowością będą kontrole płynu chłodniczego, a także filtra kabinowego oraz temperatury wrzenia płynu hamulcowego. Każdy kierowca biorący udział w akcji otrzyma listę kontrolną z oceną stanu pojazdu.

ProfiAuto PitStop to także okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Na uczestników biorących udział w akcji czeka wiele niespodzianek i drobne upominki. ProfiAuto PitStop to także okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Na uczestników biorących udział w akcji czeka wiele niespodzianek i drobne upominki. Organizatorami wydarzenia są: marka ProfiAuto, firmy ATE, MANN-FILTER, OSRAM i VARTA oraz AUTO JAREX.

Plakat swiebodzin

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.