„Szóstka” w Lotto padła w Łęknicy. Szczęśliwiec wygrał ponad 6 milionów

25 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
„Szóstka” w Lotto padła w Łęknicy. Szczęśliwiec wygrał ponad 6 milionów Pixabay

Sobotnie losowanie Lotto okazało się szczęśliwe dla osoby, która wygrała aż 6 426 215,40 złotych. Główna wygrana padła w kolekturze przy ulicy XX-lecia w Łęknicy.

Szczęśliwe liczby trafione przez gracza to: 6, 11, 15, 40, 42, 44. To już druga główna wygrana w Lotto w Łęknicy. Pierwsza "szóstka" o wartości 1 000 000 zł padła w 2014 roku w kolekturze przy ulicy Kościuszki 12.

Dzięki tej wygranej lista Lottomilionerów liczy już 1236 pozycji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.