Łącznik zielonogórskiego os. Pomorskiego z trasą S3 już otwarty! (ZDJĘCIA, PLAN)

27 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Łącznik zielonogórskiego os. Pomorskiego z trasą S3 już otwarty! Redakcja, GDDKiA

Już od dziś, 27 czerwca, kierowcy mogą korzystać z nowowybudowanej drogi łączącej węzeł Zielona Góra - Północ na drodze ekspresowej S3 z osiedlem Pomorskim w Zielonej Górze.

Nowa droga liczy około 3,5 km. To bardzo dobra alternatywa dla kierowców, którzy nie chcą przejeżdżać przez zakorkowaną ul. Sulechowską. Trasa ułatwi również wyjazd na trasę S3 w kierunku Sulechowa.

Łącznik, a dokładniej ul. Kętrzyńska powstała w ramach budowy drugiej jezdni drogi S3 między Sulechowem, a Nową Solą. Koszty budowy zostaną w połowie pokryte przez Miasto Zielona Góra, które docelowo będzie zarządcą tego odcinka drogi.

Do zakończenia prac związanych z budową drugiej jezdni S3 na obwodnicy Zielonej Góry wystepować będą jeszcze pewne ograniczenia w ruchu na tym odcinku.

Jak będzie wyglądał ruch pojazdów?:

  • Brak możliwości zjazdu dla kierowców jadących z Gorzowa Wlkp. na ul. Kętrzyńską
  • Dla kierowców jadących od ul. Kętrzyńskiej brak możliwości zjazdu w kierunku Nowej Soli
  • Kierowcy jadący z Krosna Odrzańskiego nie będą mieli możliwości zjazdu na ul. Kętrzyńską

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.