Falubazowe Mikołajki 2018. W czwartek ruszyły pierwsze licytacje

02 listopad 2018
(1 głos)
Falubazowe Mikołajki 2018. W czwartek ruszyły pierwsze licytacje Facebook

1 listopada rozpoczęły się licytacje unikatowych gadżetów w ramach Falubazowych Mikołajek. To jedna z największych akcji charytatywnych w województwie lubuskim.

Co roku od 6 grudnia zawodnicy Falubazu wyruszają w podróż po regionie, by dzieciom z domów dziecka, szpitali, placówek opiekuńczo-wychowawczych wręczyć świąteczne prezenty. W każdym z nich znajduje się falubazowy gadżet oraz mnóstwo słodyczy.

- Mija dziesięć lat od akcji pomocy dla potrzebujących rodzin, którą zainicjowali nasi kibice. Inicjatywa nabrała rozmachu, bo teraz odwiedzamy z prezentami około dwóch tysięcy dzieciaków, podopiecznych różnych ośrodków. Robi wrażenie, prawda? To dla nas wielka frajda, dlatego każdego roku staramy się dotrzeć do kolejnych placówek z prezentami - podkreśla wiceprezes Fundacji Falubaz Pomaga, Piotr Protasiewicz.

Fundusze na przygotowanie paczek pozyskiwane są z licytacji niepowtarzalnych gadżetów od naszych zawodników oraz wielu znanych i lubianych artystów. Sporym zainteresowaniem będzie się zapewne cieszył kevlar Piotra Protasiewicza ze Speedway Best Pairs, gadżety Patryka Dudka, lot helikopterem i przelot szybowcem nad Zieloną Górą, trening z utytułowanym tenisistą stołowym, reprezentantem Polski Lucjanem Błaszczykiem, koszulka z autografem Arkadiusza Milika czy kurtka Łukasza Fabiańskiego za czasów gry w Arsenalu Londyn. Fani Andrzeja Huszczy będą mogli zakupić na aukcji wielkie zdjęcie z autografem oraz koszyk smakowitości przygotowany przez jego żonę Małgorzatę. Nie zabraknie też książek i płyt znanych artystów.

Licytacje odbędą się na profilu Falubaz Facebook oraz w serwisie Charytatywni Allegro.

Źródło:Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.