Nowa karetka dla szpitala w Sulechowie (ZDJĘCIA)

30 maj 2019
(1 głos)
Autor: 
Nowa karetka dla szpitala w Sulechowie Centrum Ratownictwa Rescue

Szpital w Sulechowie wzbogacił się o nową karetkę. Ambulans kosztował ponad 300 tysięcy złotych.

Ambulans został zabudowany na furgonie Renault Master. Wszystko zostało odpowiednio przystosowane do sprzętu, którym posługują się ratownicy medyczni i lekarze z sulechowskiego pogotowia. Już za kilka dni pojazd zostanie włączony do Systemu Państowego Ratownictwa Medycznego co oznacza, że będzie wyjeżdżał akcji ratowniczych.

Nowa karetka z pewnością ulepszy poziom świadczeń udzielanych przez stację pogotowia w Sulechowie. Poprawi także bezpieczeństwo i warunki pracy ratowników oraz zapewni większy komfort poszkodowanym. Zakup ambulansu opiewał na kwotę blisko 312 tysięcy złotych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.