Trwają zapisy na bieg z okazji 100-lecia policji (FILM)

10 czerwiec 2019
Trwają zapisy na bieg z okazji 100-lecia policji Redakcja

Zielonogórska Policja zaprasza wszystkich chętnych na "Bieg z okazji 100-lecia Policji". Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się 15 czerwca 2019 roku na terenach przyległych do CRS przy ul.Sulechowskiej.

-Zapraszamy Państwa do udziału w Biegu z okazji 100-lecia Polskiej Policji, który odbędzie się 15 czerwca 2019 roku na dystansie 5 km oraz 10 km na terenach przyległych do Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul.Sulechowskiej w Zielonej Górze. Start o godzinie 11.00 - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik prasowy KMP Zielona Góra. - Zgłoszenia indywidualnego należy dokonać na stronie internetowej www.super-sport.com.pl.

ZAPISY PRZEDŁUŻONE DO WTORKU 11 CZERWCA.

Imprezie towarzyszyć będzie duży festyn rodzinny już od godziny 10.00, gdzie przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych mieszkańców naszego miasta i powiatu. Przed biegiem dla dorosłych odbędzie również bieg dla dzieci, na który zapraszamy wszystkich małych sportowców.

Celem biegu organizowanego przez Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze jest popularyzacja sportu, a w szczególności aktywności ruchowej. Jest to również nawiązanie do długoletnich tradycji sportowych w szeregach Polskiej Policji.

Podczas imprezy planowane jest również zbieranie środków dla Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Na konto fundacji zostanie również przekazana suma zebrana z wpłat wpisowego wpłacanego przez uczestników. Koszt wpisowego wynosi 30,- zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w biegu.

medal

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.