28. Finał WOŚP Zielona Góra - Scena Główna

09 styczeń 2020
(2 głosów)
28. Finał WOŚP Zielona Góra - Scena Główna dronlubuski.pl

Przedstawiamy program ogólny i licytacje na scenie głównej WOŚP Zielona Góra.

15.30-16.00 przywitanie, licytacja-kosz z 8 winami z zielonogórskich winnic. Zespół taneczny Street Dance, pokaz Miłosza Stopińskiego - Freestyle Football.

16.00-17.00 koncert ROKSANA WĘGIEL - koncert

17.00-17.15 Licytacje z Patrykiem Dudkiem-obraz z drużyną Stelmet Falubaz oraz Specjalny rower WOŚP. Zespół taneczny Street Dance, licytacja firmy alejade.pl która funduje dla jednej osoby tygodniową obsługę w postaci odwożenia i przywożenia z pracy lub szkoły i dowóz pary na ufundowaną kolację.

17.15-18.15 JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - koncert

18.15-18.30 Licytacja z Piotrem Protasiewiczem - jazda starym motocyklem Ural z koszem na meczu żużlowym / Licytacja z Wioletą Haręźlak - hardcorowy dzień z Wioletą Haręźlak.

18.30-19.30 koncert FUTURE FOLK - koncert

19.30-20.05 Schow Chilliders Wataha + tancerki z programu tańca Highl Heels. Licytacja Radnych - jedzenie specyficznych, egzotycznych potraw. Licytacja z Prezydentem Miasta Zielona Góra Januszem Kubickim - DJ Janek, prezydent poprowadzi jako DJ, imprezę (urodziny, imieniny, imprezę firmową) dla osoby, która wygra licytację.

Upamiętnienie tragicznych, ubiegłorocznych wydarzeń

20.05 – światełko do nieba

20.10-21.30 – IRA - koncert

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.