Położna na medal!

10 styczeń 2020
(2 głosów)
Położna na medal! Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Elżbieta Kurpisz już trzeci rok z rzędu została wybrana „Położną na medal” w woj. lubuskim w ramach ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Akademia Malucha Alantan. To wyróżnienie jest tym cenniejsze, że wyboru dokonują mamy

Pani Elżbieta skończyła szkołę położnych w Lublinie w 1991 r. W tym mieście rozpoczęła pracę w zawodzie, a trzy lata później przeniosła się do Zielonej Góry i od tego czasu jest już związana z pododdziałem patologii ciąży Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. W tym roku będzie więc obchodziła jubileusz 25-lecia pracy zawodowej.

- Praca na patologii ciąży jest dość specyficzna – mówi Elżbieta Kurpisz. – Trzeba mieć odpowiednie podejście do pacjentek. Pani Elżbieta widocznie spełnia te warunki skoro już po raz kolejny wygrywa konkurs. – Liczy się uśmiech do pacjenta i fakt, że lubię swoją pracę – podkreśla.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować sukcesu!

Żródło: Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.