Lubuskie najcieplejsze w Polsce. Czas na weekendową wycieczkę

13 sierpień 2016
(1 głos)

Dziś Zielona Góra i Gorzów Wlkp. są najcieplejszymi miastami w Polsce.

Temperatura może sięgnąć 26 kresek. Warto wykorzystać ten dzień na rekreację. Wybrać się na spacer, popływać a może pojeździć rowerem.

Od jutra czeka nas małe ochłodzenie. Temperatura wskaże maksymalnie 21 st. Celsjusza. Wiatr będzie wiał z prędkością ok. 10 m/s. Mogą pojawić się chmury ale padać raczej nie powinno.

Podzielcie się z nami Waszymi weekendowymi planami. Co warto zwiedzić jeśli zostajemy w domu podczas długiego weekendu w naszym województwie?

My zachęcamy Was do obejrzenia co warto zobaczyć w gminie Dąbie, Czerwieńsk i Sulechów.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.