RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Pobijmy rekord!

20 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 

17 października Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zachęca do bicia rekordu.

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października WOŚP organizujemy rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.  Celem akcji jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

W 2013 roku udało się ustanowić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Było wtedy 83 111 osób z 1132 instytucji! W 2015 roku udało nam się pobić nasz wyczyn i razem z 92 049 osobami z 980 instytucji pokazaliśmy, że Polacy potrafią udzielać pierwszej pomocy.

Dotychczas do tegorocznej akcji bicia rekordu zgłosił sie 255 instytucji, wśród nich jedna z województwa lubuskiego. Jest to Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Żarach. Organizatorzy zachęcają do przyłączenia się do akcji i czekają na kolejne zgłoszenia.

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób  odbędzie się 17.10.2016 r. od godziny 12:00 do godziny 12:30.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.