Drony zaatakowały bibliotekę (ZDJĘCIA)

06 październik 2016
(2 głosów)
Mścisław Brovko

„Okiem drona” pod takim hasłem odbył się w zielonogórskiej bibliotece październikowy TechKlub. Uczestnicy spotkania mieli okazję zobaczyć jak wygląda praca z dronem i sprawdzić jak działają te urządzenia.

Zielona Góra to jedno z 16 miast w Polsce, w których realizowany jest projekt TechKlub. Skierowany jest on do organizacji pozarządowych, świata nauki i biznesu, a także administracji. Kooredynowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a w Zielonej Górze realizowany przez Fundację Lyada. W październiku jednym z gości zaproszonych do prelekcji był nasz portal News Lubuski. Mówiliśmy o pracy z kamerą oraz filmowaniu przy użyciu drona.

"Zejdź na ziemię, ale popatrz w niebo. Praca z dronem i kamerą", oraz "Networking i debata o wizerunku w mediach. Podstawy prawa autorskiego" to tematy, które podjęto na październikowym spotkaniu TechKlubu w Zielonej Górze. Pierwszą prelekcję poprowadziła Katarzyna Mayer Bzowa z dronzielonagora.pl oraz Marek Słodkowski z Telewizji Regionalnej Żary. Drugi wykład poprowadziła Monika Suder. 

Prelekcje mają na celu podniesienie wiedzy z zakresu nowych technologii, edukację i wsparcie dla organizacji pozarządowych, a także nawiązanie kontaktów z osobami zainteresowanymi technologiami dla NGO.

Spotkania odbywają się w każda pierwszą środę miesiąca w mediatece Góra Mediów w Zielonej Górze. Udział w TechKlubie jest bezpłatny.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.