Kolejne spotkanie Akademii Pacjenta

19 maj 2017
(0 głosów)
Autor: 

Fundacja Black Butterflies zaprasza na Akademię Pacjenta mieszkańców Zielonej Góry i regionu. To już drugie spotkanie Akademii Pacjenta – inicjatywy mającej na celu rozpowszechnienie tematyki chorób nowotworowych, profilaktyki i sposobów wyjścia z choroby.

Tym razem organizowane wspólnie z partnerami fundacji: Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych, Hospicjum Palium oraz ekspertkami fundacji ds psychologii.

Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic będą mogli wysłuchać wykładów specjalistów, lekarzy i ekspertów fundacji o tym jak walczyć z bólem nowotworowym, na czym polega istota opieki nad pacjentem ,psychoonkolog - trzecia siła w leczeniu i budowanie jakości życia.

Gościem specjalnym będzie Agata Spała - niepełnosprawna businesswoman i mówczyni motywacyjna. Choruje na rdzeniowy zanik mięśni. W orzeczeniu lekarskim specjaliści opisali jej przypadek jako osoby niezdolnej do samodzielnego życia. Tymczasem jest aktywną działaczką na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych, mówczynią motywacyjną i prowadzi własną firmę. Jej ciekawe podejście do życia opisuje temat wykładu: Siła Odwagi i Siła z Niepowodzeń – jak z nich czerpać by realizować marzenia?

Spotkanie odbędzie się w sobotę 20 maja w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego od godz. 10.00. Udział we wszystkich wykładach jest bezpłatny.

Kolejne wykłady odbędą się 20 maja i 24 czerwca.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.