RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Żołnierze z 20 krajów opanują Ośrodek w Drzonkowie

18 sierpień 2017
(1 głos)

W dniach 13-16 września 2017 na terenie Ośrodka odbędą się Wojskowe Mistrzostwa Świata w Pięcioboju Nowoczesnym, w których udział wezmą żołnierze z ponad 20 krajów. Z tej okazji główni organizatorzy imprezy 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu wraz z władzami Ośrodka zapraszają do wspólnej zabawy i kibicowania.

W dniu 12.09.2017, o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste otwarcie, któremu będzie towarzyszył pokaz spadochroniarski. Na zakończenie Wojskowych Mistrzostw Świata w Pięcioboju Nowoczesnym w sobotę 16 września 2017r., w godz. 11.00-18.00, odbędzie się Piknik Militarny, w ramach którego odbędzie się wystawa najnowszych pojazdów oraz pokaz sprzętu wojskowego.

- Zadbamy, aby militarna przygoda wraz z atrakcjami sportowo-rekreacyjnymi umiliła aktywne kibicowanie zawodnikom - żołnierzom reprezentującym najwyższy światowy poziom sportowy - informuje na swoim profilu społecznościowym Ośrodek. - W składach reprezentacji narodowych nie zabraknie Mistrzów Europy, Świata oraz medalistów Igrzysk Olimpijskich wraz z Oktawią Nowacką na czele. Zapraszamy do udziału w spotkaniu rodziny, grupy szkolne oraz wycieczki zorganizowane.

Wszystkie osoby, które zaplanują sobotnie popołudnie w Drzonkowie będą miły możliwość skorzystania z bezpłatnych atrakcji WOSiR-u tj.: strzelnicy, pływalni 25 m, groty solnej, jazdy konnej na lonży, przejażdżek bryczką oraz zabawy w strefie Małego Mistrza Sporu, nie zabraknie również urządzeń dmuchanych dla najmłodszych.

PROGRAM PIKNIKU

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Akcja "Wojskowe Wyzwanie"

  Akcja "Wojskowe Wyzwanie"

  Chcesz poczuć się jak żołnierz Wojska Polskiego? Chcesz przekonać się na własnej skórze jak szkolą się zmotoryzowani z Wielkopolskiej Brygady. Teraz jest to możliwe - podejmij #WojskoweWyzwanie

 • Ciężki sprzęt na drogach

  Ciężki sprzęt na drogach

  Mimo, iż czerwcowy sprawdzian szkoleniowy Czarnej Dywizji, ćwiczenie taktyczne z wojskami DRAGON-19 rozpocznie się w czerwcu, to już za kilka dni na drogach zachodniej części Polski należy się liczyć ze wzmożonym ruchem sprzętu wojskowego, przemieszczającego się w rejony przyszłych ćwiczeń.

 • Niewybuch w centrum Żar. Konieczna ewakuacja mieszkańców (ZDJĘCIA, MAPA)

  Niewybuch w centrum Żar. Konieczna ewakuacja mieszkańców (ZDJĘCIA, MAPA)

  Niewybuch z okresu II wojny światowej znaleziono w środę, 20 lutego, na posesji przy ul. Sienkiewicza w Żarach. Teren przez całą noc muszą pilnować policjanci. Rano niewybuch zostanie usunięty przez saperów. Konieczna będzie wówczas ewakuacja ludności z zagrożonego obszaru.

 • Najwyższe od lat podwyżki dla żołnierzy

  Najwyższe od lat podwyżki dla żołnierzy

  Zgodnie z zapowiedzią ministra Mariusza Błaszczaka, żołnierze Wojska Polskiego otrzymają wyższe wynagrodzenia od 1 lutego z wyrównaniem od 1 stycznia. To efekt podpisanego przez szefa MON i opublikowanego 23 stycznia w dzienniku urzędowym rozporządzenia w sprawie stawek uposażenia zasadniczego żołnierzy zawodowych.

 • Szkolenie na „piątkę”

  Szkolenie na „piątkę”

  W dniach 17-18 stycznia żołnierze kompanii manewrowej przygotowującej się do V zmiany PKW Rumunia na obiektach OSPWL Wędrzyn zostali poddani ocenie stopnia wyszkolenia na szczeblu drużyn.

 • Żołnierze US Army stoją na trasie S3 przed Zieloną Górą. "Z ciężarówki odpadło im koło"

  Żołnierze US Army stoją na trasie S3 przed Zieloną Górą. "Z ciężarówki odpadło im koło"

  Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 21 stycznia, około godziny 17:00. Amerykańscy żołnierze jechali trasą S3 na odcinku pomiędzy Sulechowem, a Zieloną Górą. - Nagle z ciężarówki odpadło im koło - relacjonuje nasz czytelnik.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.