Utrudnienia w ruchu drogowym w okolicach przejść granicznych

11 grudzień 2017
(0 głosów)

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach informuje, że do 22 grudnia 2017 roku może dojść do utrudnień w ruchu drogowym w okolicach przejść granicznych. Powodem problemów jest remont mostu w Świecku i częściowe zamknięcie autostrady po stronie niemieckiej.

- Utrudniony może być dojazd do Słubic od strony Zielonej Góry oraz Rzepina i Ośna Lubuskiego - informuje asp. Magdalena Jankowska, Komenda Powiatowa Policji w Słubicach. - Trudności w ruchu drogowym mogą wystąpić również w rejonie ul. I-go Maja oraz mostu granicznego przy Rondzie Solidarności w Słubicach.

W miejscach newralgicznych i wszędzie tam, gdzie będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym obecni będą policjanci, którzy zrobią wszystko by usprawnić płynność w ruchu kołowym.

W związku z powyższym apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i jeżeli jest to możliwe o korzystanie z innych przejść granicznych oraz wybór tras alternatywnych.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.