II Zielonogórski Polonez Maturzystów - "Studniówka pod chmurką" (ZDJĘCIA i FILM)

01 luty 2018
(1 głos)

W czwartek punktualnie o godz. 12 00 na zielonogórskiej Starówce szkoły ponadgimnazjalne zaprezentowały się we wspólnym układzie poloneza.

Uczniowie szkół w barwnym korowodzie przeszli uliczkami Starówki po czym pod Ratuszem odtańczyli poloneza. Młodzież w rękach trzmała balony. Każda szkoła dla odróżnienia miała balony w innym kolorze. Organizatorzy i prowadzący taniec, przebrani byli w odpowiednie stroje - tym razem z okresu Księstwa Warszawskiego.

Po części oficjalnej, uczniowie mieli możliwość wspólnej zabawy "pod chmurką" pod kierunkiem DJ Mundka oraz rozgrzać się ciepłą grochówką przygotowaną przez Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze. Podczas wspólnej zabawy z DJ przeprowadzone zostały mini konkursy z nagrodami.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.