Ferie na półmetku (FILM)

16 luty 2018
(1 głos)

Jakie są sposoby na zapewnienie atrakcji dla dzieci w mieście? Jak zapanować nad ich temperamentem?

Naprzeciw rodzicom, jak i samym dzieciom wychodzą domy kultury, teatry czy biblioteki. Z tego typu zajęć korzysta mnóstwo dzieci. Jest gwarnie, ciekawie i wesoło.

W Szprotawskim Domu Kultury udział w zajęciach bierze 33 dzieci. Zaplanowano zajęcia tematyczne. Każdego dnia inne. Ferie zakończą się balem karnawałowym.

Na nudę nie mogą również narzekać dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy Niepodległości 16.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.