Polała się krew pod zielonogórska policją

09 marzec 2018
(1 głos)
Tomasz Noskowicz

To były prawdziwie krwawe zbiory. Pod budynek Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze podjechał dziś Krwiobus. Policjantów nie trzeba było zachęcać do oddawania krwi.

- Dzisiejsza akcja związana jest z ogólnopolskimi działaniami - mówi podinsp. Małgorzata Barska z Biura Prasowego KMP Zielona Góra. - Akcja jest organizowana przez wszystkie służby mundurowe "SpoKREWnieni krwią". W całym kraju w marcu policjanci, strażacy i żołnierze oddaja krew. Krwiodastwo jest związane z policją od zawsze. Od kilkudziesięciu lat przy naszej zielonogórskiej komendzie istnieje Klub Honorowych Krwiodawców. Spodziewamy się, że dzisiaj pobijemy rekord. Z reguły kiedy Krwiobus jest zaparkowany przed komendą zbieramy około 10-11 litrów, dziś będzie około 20 litrów oddanych.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.