Dwa dni – cztery wydarzenia. Z wódką w tle...

12 kwiecień 2018
(3 głosów)
Dwa dni – cztery wydarzenia. Z wódką w tle... Pixabay

Zapraszamy w przyszłym tygodniu do Muzeum Ziemi Lubuskiej. Będzie jazz, będzie spotkanie z podróżnikami, kolejna wystawa i korespondujący z nią wykład o… polskiej wódce.

19 IV 2018

· Godz. 17.00 – otwarcie wystawy „Miniaturowe butelki alkoholi polskich ze zbiorów Krzysztofa Badach-Rogowskiego”.

· Godz. 17.30 – wykład Andrzeja Szumowskiego „Wódka elementem tradycji, kultury, historii – instrument promocji Polski na świecie". 

· Godz. 19.00 – koncert Alexa Pruzhinina (Rosja) i Roberta Chyły w ramach Jazzującego Muzeum. Bilety do nabycia w MZL 

20 IV 2018

· Godz. 18.00 – z cyklu „Z pamiętnika podróżnika” spotkanie ” Jerzy Romejko i Marek Szczepański – Syberia śladami zesłańców”. Wstęp wolny.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.