Falubaz. Ukochana ma drużyno - nowa przyśpiewka przy W69

12 kwiecień 2018
(3 głosów)
Falubaz Pixabay

Uwaga Falubazy!!! Przez lata zmieniały się utwory, które towarzyszyły żużlowcom w czasie przedmeczowych prezentacji. Ostatnie dwa sezony to 50 cent, wcześniej różne inne melodie.

Od tego sezonu, wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców „Tylko Falubaz” nagraliśmy piosenkę (nie hymn!!!), która będzie rozbrzmiewać podczas przejazdu lawety z zawodnikami. Jednak najważniejsze jest to, żeby nie chodzi o siedzenie i słuchanie tego co leci z głośników, a o wspólne odśpiewanie tej pieśni przez cały stadion. Niejednokrotnie udowadnialiście, że nie ma drugiego stadionu żużlowego w Polsce, na którym kibice potrafią tak dobrze dopingować, dlatego tym razem również na Was liczymy. Słuchamy, uczymy się tekstu i w niedzielę robimy na trybunach miazgę!Tylko Falubaz!

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.