RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka

12 maj 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

W sobotę 14 maja w Gorzowie Wlkp. odbędą się uroczystości związane z Wojewódzkimi obchodami Dnia Strażaka.

O godz.11:00 odbędzie się uroczysta msza w gorzowskiej Katedrze. Po mszy nastąpi przemarsz pododdziałów na Stary Rynek. Od godz. 14:00 na Bulwarze Zachodnim nad Wartą festyn strażacki. Podczas festynu wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych np. prezentacja pojazdów i sprzętu ratowniczego, pokazy ratownictwa na wodzie oraz ratownictwa medycznego, wiele zabaw i konkursów z nagrodami.

żródło: PSP w Zielonej Górze

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.