Ulicami Gorzowa przejdzie procesja. Sprawdź, które drogi będą zablokowane

13 maj 2016
(2 głosów)

W piątek 13. maja w Gorzowie Wlkp. odbędą się obchody rocznicy zawierzenia miasta Matce Bożej Fatimskiej.

O godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo maryjne, a o godz. 18.30 Msza św. z procesją. W związku z tym przejazd przez miasto będzie utrudniony. Na ten czas staną także tramwaje oraz miejskie autobusy. Procesja wyruszy sprzed Białego Kościoła i przejdzie ulicami Warszawską oraz Sikorskiego na Plac Starego Rynku.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Gorzów Wlkp.: Rozszczelnienie substancji chemicznej w centrum handlowym. Trzy osoby ranne

  Gorzów Wlkp.: Rozszczelnienie substancji chemicznej w centrum handlowym. Trzy osoby ranne

  W piątkowe południe doszło do rozszczelnienia substacji chemicznej w pralni w centrum handlowym Nova Park w Gorzowie. Trzy osoby zostały poszkodowane. Straż pożarna ewakuowała wszystkich klientów i pracowników galerii.

 • „Miejskie sprzątanie” Gorzowa

  „Miejskie sprzątanie” Gorzowa

  Zapraszamy w niedzielę 17 marca 2019 r. do udziału w akcji wspólnego sprzątania Gorzowa Wielkopolskiego. To wydarzenie organizowane po raz pierwszy przez inicjatywę społeczną „Gorzów To MY” ma zachęcić mieszkańców do zadbania o swoje najbliższe otoczenie. ENERIS Surowce Oddział w Gorzowie Wielkopolskim, jako partner akcji, zapewni niezbędne worki, rękawice oraz zajmie się przekazaniem do utylizacji zebranych odpadów.

 • Śmieciowy problem. Oświadczenie operatorów w sprawie odbioru odpadów z terenu Związku MG-6

  Śmieciowy problem. Oświadczenie operatorów w sprawie odbioru odpadów z terenu Związku MG-6

  28 lutego firma INNEKO wypowiedziała ze skutkiem natychmiastowym umowę na przyjęcie i zagospodarowanie odpadów mieszkańców Gorzowa i gmin zrzeszonych w Związku Celowym Gmin MG-6 (Gorzów Wielkopolski, Gmina Bogdaniec, Gmina Deszczno, Gmina Kłodawa, Gmina Lubiszyn, Gmina Santok).

 • Podpalacz, poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji

  Podpalacz, poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji

  Gorzowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu na ulicy Osiedlowej. Na miejscu zdarzenia szybko ustalili, że pojazd marki Renault Megane mógł podpalić 23-letni gorzowianin. Gdy funkcjonariusze zatrzymali go w miejscu zamieszkania okazało się, że jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 • Biała sobota w Gorzowie

  Biała sobota w Gorzowie

  Spotkania ze specjalistami w ramach „ Białej Soboty” odbyły się w holu głównym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Dekerta.

 • Pierwsi w lubuskiem

  Pierwsi w lubuskiem

  Zespół Klinicznego Zakładu Medycyny Nuklearnej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. dołączył do elitarnego grona placówek, w których wykonuje się badania PET/CT z wykorzystaniem choliny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.