Ulicami Gorzowa przejdzie procesja. Sprawdź, które drogi będą zablokowane

13 maj 2016
(2 głosów)

W piątek 13. maja w Gorzowie Wlkp. odbędą się obchody rocznicy zawierzenia miasta Matce Bożej Fatimskiej.

O godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo maryjne, a o godz. 18.30 Msza św. z procesją. W związku z tym przejazd przez miasto będzie utrudniony. Na ten czas staną także tramwaje oraz miejskie autobusy. Procesja wyruszy sprzed Białego Kościoła i przejdzie ulicami Warszawską oraz Sikorskiego na Plac Starego Rynku.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.