Wojewoda lubuski cyklicznie spotyka się i rozmawia z mieszkańcami

21 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Wojewoda lubuski cyklicznie spotyka się i rozmawia z mieszkańcami Lubuski Urząd Wojewódzki

Wojewoda Władysław Dajczak, jako pierwszy z lubuskich wojewodów regularnie spotka się z mieszkańcami regionu. Sprawując swój urząd jako przedstawiciel rządu w terenie obecny jest wśród obywateli, służy radą i wsłuchuje się w głos mieszkańców. Ostatnie spotkania z wojewodą odbyły się w Zielonej Górze.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, realizując politykę Urzędu otwartego dla Lubuszan spotkał się w Delegaturze Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zielonej Górze z mieszkańcami. Rozmowy trwały przez kilka godzin i dotyczyły między innymi funduszy sołeckich czy infrastruktury. Nie zabrakło również przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy przedstawiali swoje potrzeby.

Spotkania Wojewody z mieszkańcami odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu, na przemian, w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze. W celu umówienia spotkania wystarczy skontaktować się z sekretariatem pod numerem telefonu 95 7 115 110 lub mailowo, wysyłając informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.