Uwaga kierowcy! Niemiecki odcinek autostrady A2 zamknięty na weekend. Możliwe utrudnienia również w Polsce

20 lipiec 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Niemiecki odcinek autostrady A2 zamknięty na weekend. Możliwe utrudnienia również w Polsce Pixabay

W sobotę, 21 lipca, o godzinie 22:00 zamknięty zostanie niemiecki odcinek polskiej autostrady A2, na trasie pomiędzy Frankfurt West i Frankfurt Mitte. Straż Graniczna przewiduje utrudnienia w ruchu również w Polsce. Blokada potrwa przez całą dobę do godziny 22 w niedzielę, 22 lipca.

- Odcinek autostrady pomiędzy Frankfurt West i Frankfurt Mitte zostanie zamknięty całkowicie w obu kierunkach. Objazd został zaplanowany drogą B 87 - mówi Natalia Żabka z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Zamknięcie drogi spowodowane jest budową nowego mostu tuż przy autostradzie. W związku z tym, utrudnienia mogą wystapić również po polskiej stronie autostrady. Samochody, a zwłaszcza ciężarówki, które w tym czasie będą kierowały się objazdami, mogą spowodować korki.

Utrudnienia mogą rozpocząć się już nawet we wczesnych godzinach popołudniowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.