W środę w 74. rocznicę Powstania Warszawskiego w całym kraju zawyją syreny alarmowe (FILM)

31 lipiec 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
W środę w 74. rocznicę Powstania Warszawskiego w całym kraju zawyją syreny alarmowe Redakcja

W środę, 1 sierpnia, w 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na terenie całego kraju zawyją syreny alarmowe. Usłyszymy je punktualnie o godzinie 17:00.

Syreny zostaną uruchomione w godzinę "W", czyli punktualnie o 17:00. Będą one emitować dźwięk ciągły przez jedną minutę. W wielu gminach i miastach jednocześnie będzie to trening uruchomiania systemów alarmowania i ostrzegania.

Podobnie jak w ubiegłym roku hołd bohaterom Powstania Warszawskiego oddadzą także strażacy. Przed jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych wyjadą strażackie zastępy i włączonymi sygnałami uczczą pamięć powstańców.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.