Zakorkowany Kostrzyn nad Odrą. Uczestnicy Pol'and'Rock Festival wracają do domów (ZDJĘCIA)

05 sierpień 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Zakorkowany Kostrzyn nad Odrą. Uczestnicy Pol'and'Rock Festival wracają do domów Redakcja, KWP Gorzów Wlkp.

Festiwal Pol'and'Rock już za nami. W mieście stworzyły się gigantyczne korki, a przed dworcem znajduje się wiele osób. W przypadku Kostrzyna nad Odrą to nic nowego.

Zakorkowały się wszystkie drogi wylotowe z Kostrzyna. Na trasach można stać nawet do dwóch godzin. Ruchem na każdym skrzyżowaniu oraz w wielu newralgicznych miejscach kierują policjanci z Wydziałów Ruchu Drogowego. Sytuacja na drogach powinna uspokoić się dopiero późnym wieczorem.

Podobna sytuacja ma miejsce na dworcu kolejowym. Cały czas koczuje tam wielu festiwalowiczów. Do godziny 7:00 tylko samymi pociągami wyjechało niemal 40 tysięcy uczestników. Przewozy Regionalne robią co mogą, aby usprawnić ruch na dworcu. - Odprawa podróżnych odbywa się przed wejściem do pociągu bez pobierania opłaty dodatkowej za wydanie biletu w pociągu przed jego odjazdem - mówi Dominik Lebda, rzecznik POLREGIO.

- Na tegorocznym festiwalu Pol'and'Rock bawiło się około 700 tysiecy osób - mówi Jurek Owsiak, organizator imprezy. Wszyscy zjeżdżali się przez kilka dni, a teraz w ciągu kilku godzin będą opuszczać miasto.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.