Nowa karetka specjalistyczna w Sulechowie (ZDJĘCIA)

21 wrzesień 2018
(2 głosów)
Autor: 
Nowa karetka specjalistyczna w Sulechowie Andrzej Panufnik

Od 9 maja 2018 roku po tragicznym wypadku ambulansu pod miejscowością Kije, sulechowska stacja pogotowia posiada tylko jeden zakontraktowany, podstawowy Zespół Ratownictwa Medycznego. Ta sytuacja zmieni się za kilka dni, ponieważ do miasta przybyła już nowa karetka wraz z wyposażeniem.

Specjalistyczny ambulans zabudowany na furgonie Volkswagena Crafter zostanie włączony do Systemu Państowego Ratownictwa Medycznego już w najbliższych dniach. - Otrzyma on kryptonim F1001 "GRZEŚ" ku pamięci naszego tragicznie zmarłego kolegi Grzegorza "Wilka" Wesołowskiego - informują ratownicy.

Nowa karetka z nowoczesnym sprzętem znacznie poprawi poziom świadczeń udzielanych przez stację pogotowia w Sulechowie. Jej zakup opiewał na kwotę blisko 510 tysięcy złotych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.