RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Utrudnienia w ruchu drogowym

02 październik 2018
(0 głosów)
Utrudnienia w ruchu drogowym Redakcja

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach informuje, że w czwartek, 4 października może dojść do utrudnień w ruchu drogowym w okolicach przejść granicznych.

W środę, 3 października nasi zachodni sąsiedzi będą świętować Dzień Jedności Narodowej – jest to święto państwowe i w tym dniu nie będzie odbywał się ruch pojazdów ciężarowych. Ta sytuacja z całą pewnością spowoduje zwiększenie natężenia w ruchu drogowym w czwartek, 4 października. Utrudniony może być dojazd do Słubic od strony Zielonej Góry oraz Rzepina i Ośna Lubuskiego. Trudności w ruchu drogowym mogą wystąpić również w rejonie ul. I-go Maja oraz mostu granicznego przy Rondzie Solidarności w Słubicach. W miejscach newralgicznych i wszędzie tam, gdzie będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym obecni będą policjanci, którzy zrobią wszystko by usprawnić płynność w ruchu kołowym. W związku z powyższym apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i jeżeli jest to możliwe o korzystanie z innych przejść granicznych oraz wybór tras alternatywnych.

Źródło: asp. Magdalena Jankowska Komenda Powiatowa Policji w Słubicach

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.