Marsz równości przeszedł ulicami Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

20 październik 2018
(7 głosów)
Autor:  Redakcja
Marsz równości przeszedł ulicami Zielonej Góry Redakcja

Ostatni w tym roku Marsz Równości organizowany przez Instytut Równości przeszedł dziś tj. 20 października ulicami Zielonej Góry. 

Marsz rozpoczął się punktualnie o godzinie 12 na Piast Polanie. Trasa przemarszu wiodła przez ulice Ptasią, Wyszyńskiego, Łużycką, Długą, Staniwa Moniuszki, Jedności, Jana Sobieskiego, Żeromskiego oraz przez Aleję Niepodległości. Marsz oficjalnie zakończył się na Placu Bohaterów. Impreza przebiegła bez zakłóceń. O bezpieczeństwo uczestników dbało wielu policjantów.

Odbyła się również manifestacja pn. "Stop pedofilii".

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.