RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

UWAGA! Utrudnienia w ruchu w Zielonej Górze

26 październik 2018
(2 głosów)
UWAGA! Utrudnienia w ruchu w Zielonej Górze Pixabay

27 października 2018 r. w godz. 7.00 - 19.00 w związku z montażem kopuły na wieży kościoła w Parafii św. Franciszka z Asyżu przy ul. Jana Kilińskiego, odcinek ulicy Piastowskiej od ul. Ptasiej do Jana Kilińskiego zostanie zamknięty dla ruchu.

Kierujący samochodami powinni dostosować się do znaków drogowych i poleceń kierujących ruchem pracowników drogowych w obrębie wykonywanych robót.

Zalecany objazd zamkniętego odcinka ulicami: Orlą a następnie Pawią lub Sokolą.

Zarządca dróg przeprasza za utrudnienia w ruchu.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.