Mieszkańcy osiedla Słonecznego w Gorzowie Wlkp. wspólnie odnowili skwer (ZDJĘCIA)

15 listopad 2018
(2 głosów)
Autor: 
Mieszkańcy osiedla Słonecznego w Gorzowie Wlkp. wspólnie odnowili skwer Daniel Adamski/UM Gorzów

Kolejny piękniejszy skwer w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkańcy osiedla Słonecznego wraz z pracownikami sklepu budowlanego odnowili w czwartek, 15 listopada, skwerek przy skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Olimpijskiej.

Mieszkańcy już od dłuższego czasu czekali na realizację tej inicjatywy. Z pomysłem miejsca do odrestaurowania zgłosiła się do magistratu jedna z mieszkanek os. Słonecznego, pani Henryka Nowicka - dziś jedna z najbardziej zadowolonych uczestniczek akcji.

Odnowienie skwerku to efekt ubiegłorocznej akcji społecznej zorganizowanej przez Castoramę. Projekt zgłoszony przez mieszkańców ul. Słonecznej uzyskał wtedy w głosowaniu drugie miejsce oraz deklarację dyrektor sklepu, Agnieszki Kulety.

Mieszkańcom zależało na stworzeniu miejsca, w którym w przyjemnym otoczeniu będzie można odpocząć na ławce. Dlatego też na skwerku m.in. powstał drewniany podest. Wstawione zostały również nowe ławki i donice z iglakami.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.