RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Protest mieszkańców osiedla Pomorskiego (ZDJĘCIA i FILM)

17 listopad 2018
(4 głosów)
Protest mieszkańców osiedla Pomorskiego dronlubuski.pl

W sobotę, 17 listopada mieszkańcy os. Pomorskiego w Zielonej Górze rozpoczęli dwugodzinny protest, który polegał na przejazdach samochodami pomiędzy węzłem południowym a północnym na S3. Pojazdy poruszały się z prędkością 40 km/h.

Mieszkańcy w ten sposób protestowali przeciwko postawionym pod ich blokiem ekranom dźwiękochłonnym, które według nich dźwiękochłonne są tylko z nazwy.

Ekrany są zdecydowanie za niskie. Poziom hałasu jest tak wysoki, że w mieszkaniach nie można otworzyć okien. Nie można normalnie funkcjonować. Mieszkańcy domagaja się innych ekranów, najlepsze według nich byłyby takie zakrzywione. Mieszkańcy nie zamierzają skończyć protestu na jednorazowym wyjeździe.

Przeczytaj także: Janiszowice: Pożar składowiska odpadów z tworzyw sztucznych. W akcji 5 zastępów straży pożarnej

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.