RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Przeprawy z ograniczeniami

18 listopad 2018
(2 głosów)
Redakcja

Zarząd Dród Wojewódzkich w Zielonej Górze informuje, że przeprawy promowe w Brodach i Pomorsku są nieczynne a w Milsku kursuje z ograniczeniami. Planowo kursuje tylko prom w Połęcku.

Przyczyną ograniczeń jest niski stan Odry.

Kierowcy korzystający z przeprawy w Milsku muszą mieć świadomość, że prom może zabierać mniej pojazdów, a także nie przeprawiać pojazdów innych niż osobowe. Kierowcy samochodów z niskim zawieszeniem muszą liczyć się też z tym, że nie będą mogli wjechać na prom. Prom kursuje w godz. 8.00-16.00

Bieżące informacje o stanie przepraw promowych dostępne są pod adresem www.zdw.zgora.pl/wap/.

Przeczytaj także: Protest mieszkańców osiedla Pomorskiego (ZDJĘCIA i FILM)

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.