Miejski Sylwester w Zielonej Górze bez fajerwerków? Trwa głosowanie

08 grudzień 2018
(1 głos)
Autor: 
Miejski Sylwester w Zielonej Górze bez fajerwerków? Trwa głosowanie Pixabay

Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki już zaprasza na wspólne przywitanie Nowego Roku. Jednak w tym roku Miejski Sylwester może odbyć się bez pokazu fajerwerków. Urząd Miasta pyta zielonogórzan o opinię w tej sprawie.

Miejski Sylwester identycznie jak w ubiegłym roku zostanie zorganizowany na parkingu przy Centrum Biznesu. Sylwestrowa Dyskoteka Dorosłego Człowieka rozpocznie się o 22:00 i potrwa przez cztery godziny.

Zgodnie z planem imprezy życzenia noworoczne podczas oprawy pirotechicznej ma złożyć mieszkańcom Prezydent Miasta. Pomimo to Urząd Miasta idąc śladem np. Warszawy, Gdańska czy Wrocławia jest gotowy na zrezygnowanie z pokazu fajerwerków. O głos w tej sprawie pyta zielonogórzan na swoim profilu na Facebooku.

Głosowanie trwa przez 7 dni. Aktualne wyniki poniżej:

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.