RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

WOŚP Zielona Góra poszukuje 10 chętnych osób do konkursu miast - PUZZLE WOŚP!!

07 styczeń 2019
(2 głosów)
WOŚP Zielona Góra poszukuje 10 chętnych osób do konkursu miast - PUZZLE WOŚP!! WOŚP Zielona Góra

Konkurs układania ogromnych puzzli odbędzie się w Hali CRS w Zielonej Górze i bedzie transmitowany przez telewizję TVN. Ochotnicy będą układać kwadratowy obraz o wielkości 10x10 metrów.

Zadanie polega na jak najszybszym ułożeniu puzzli. Wygrywa Sztab, który wykona zadanie w najkrótszym czasie. W konkursie biorą udział miasta, które transmitować będa 27. Finał WOŚP w TVN. Czas przestaje być mierzony w momencie odejścia od puzzli wszystkich osób układających puzzle. W zadaniu może wziąć udział max. 10 osób. Zadanie należy wykonać w dniu 27. Finału w godzinie wskazanej przez WOŚP, co wynika z konieczności dostosowania konkursu do transmisji w telewizji TVN.

Dokładne informacje o godzinie transmisji zostaną przekazanie najpóźniej do dnia 10 stycznia 2019 r. (wstępnie to godz.16.00). Celem konkursu jest nagrodzenie zwycięskiego Sztabu za zaangażowanie w przeprowadzenie 27. Finału oraz podzielenie się radością jaką jest możliwość obdarowania sprzętem placówki medycznej. Zwycięzca otrzyma nagrodę: możliwość wskazania placówki medycznej, do której WOŚP przekaże wyrób medyczny o wartości 50.000 zł brutto. Rodzaj przekazanego wyrobu będzie ustalony ze wskazaną placówką.

Sztab WOŚP Zielona Góra 2019 szuka chętnych do wzięcia udziału w konkursie i w układaniu mega-puzzli.

Aby zgłosić chęć udziału w konkursie należy:

1. W komentarzach pod grafiką konkursową na FB wstawić zdjęcie rodzinne lub indywidualne uczestników z akcentem WOŚPowym grafika

2. Napisac pod zdjęciem dlaczego wspierasz/wspieracie WOŚP.

3. Udostępnić grafike konkursową na swoim facebooku

Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 10.01.2019 !!!

W ten dzień ok. godz.20.00 ogłosimy uczestników.

Do dzieła !!! :)

profil facebook Sztabu WOŚP Zielona Góra.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.