Wojewódzki konkurs plastyczny na plakat pn. „HISTORIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ POLICJI”

29 marzec 2019
(1 głos)
Wojewódzki konkurs plastyczny n plakat pn. „HISTORIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ POLICJI” Pixabay

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. ogłasza WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT PROMUJĄCY 100. ROCZNICĘ POWOŁANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ PN. „HISTORIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ POLICJI”

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych województwa lubuskiego. Składa się z dwóch etapów:

powiatowego, który przeprowadzą Komendy Miejskie i Powiatowe Policji województwa lubuskiego właściwe dla miejsca zamieszkania uczestnika,

wojewódzkiego, który przeprowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. (wybór zwycięskich prac, uroczysta gala wręczenia nagród).

Temat konkursu „Historia i współczesność Policji” jest inspiracją do stworzenia plakatu promującego obchody 100. rocznicy powołania Policji Państwowej w odniesieniu do historii Policji z lat 1919 – 1939, jak i do jej obecnego wizerunku.

Terminy konkursu i warunki dostarczenia prac:

prace konkursowe, wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego, należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do jednostki Policji najbliższej miejscu zamieszkania uczestnika konkursu w terminie do 19 kwietnia br. (decyduje data stempla pocztowego lub osobistego dostarczenia do jednostki),

wyboru 10 najlepszych prac na etapie powiatowym dokonają Komendy Miejskie i Powiatowe Policji województwa lubuskiego. Przekazanie prac do KWP w Gorzowie Wlkp. nastąpi w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja br.,

etap wojewódzki – posiedzenie Komisji Konkursowej i ogłoszenie wyników na stronie lubuskiej Policji www.lubuska.policja.gov.pl nastąpi 15 maja br.,

finał konkursu (uroczysta gala wręczenia nagród) odbędzie się 6 czerwca br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Laureaci i osoby wyróżnione zostaną powiadomione osobiście o szczegółach uroczystości.

Szczegóły konkursu: http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/28929,WOJEWODZKI-KONKURS-PLASTYCZNY-NA-PLAKAT-PN-HISTORIA-I-WSPOLCZESNOSC-POLICJI.html

Źródło: KWP Gorzów Wlkp.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.