Zielonogórskie schronisko potrzebuje wsparcia

25 październik 2019
(3 głosów)
Autor:  Sebastian Cielecki
Adobe Stock

Już kolejny rok Pani Agata Kowalewska przy współpracy z Sebastianem Cieleckim organizują zbiórkę na rzecz zwierząt w schronisku.

W zeszłym roku akcja była połączona z "biegiem jeża". W tym roku oprócz zbiórki kocy, ręczników, pościeli, karmy, swoją cegiełkę dołożyli sponsorzy, którzy ufundowali vouchery. Będzie je można wylicytować podczas całego eventu.

Odbędzie się także sprzedaż kalendarzy z Super Bohaterami zwierząt oraz podopiecznymi schroniska.

Cały dochód finansowy ze sprzedaży kalendarzy oraz licytacji voucherów będą zbierane do przeznaczonej na ten cel puszki, która trafi do zwierząt znajdujących się w schronisku. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych czyli zabawy dla całych rodzin. 

Vouchery ufundowali;

- M4H Garage Renowacja Felg Regeneracja Skór Mechanika

- Everest Fitness

- Kettlebell Power Hour

- Esthetique Katarzyna Prokopyszyn

- Fotografia Anna Pałasz

- American Pizza Express

Przyjdź 26.10 na godzinę 14 i wesprzyj zwierzęta w zielonogórskim schronisku. Przynieś ze sobą niepotrzebny koc oraz zabierz ze sobą karmę koniecznie dobrej jakości.

Całe wydarzenie będzie miało miejsce na ul. Lisiej pomiędzy wieżowcami przy boisku a wszystko dla naszych bezdomnych zwierząt w Schronisko Zielona Góra.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.