Noc "spadających gwiazd" w Lubuskiem. Rój perseidów spektakularnym widowiskiem!

13 sierpień 2020
(2 głosów)
Noc "spadających gwiazd" w Lubuskiem. Rój perseidów spektakularnym widowiskiem! Redakcja

W nocy z 12 na 13 sierpnia przypadło maksimum roju perseidów. Nad lubuskim niebem mogliśmy zaobserwować mnóstwo "spadających gwiazd".

Dzisiejsza noc była bardzo spektakularna. Bezchmurne niebo w połączeniu z mnóstwem "spadających gwiazd" z roju perseidów prezentowało niesamowite widowisko. Mimo że na dzisiejszą noc przypada maksimum roju perseidów, wciąż możemy obserwować te meteory, praktycznie do końca sierpnia. Warunkiem jest bezchmurne niebo oraz miejsce oddalone od źródeł światła.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.