III Walentynkowe Mistrzostwa Świebodzina w Pływaniu na Materacach

31 styczeń 2017
Autor: 
Gala Sportu/‎Walentynkowe Mistrzostwa Świebodzina w Pływaniu na Materacach facebook

Już w niedzielę na basenie miejskim "Świewoda" w Świebodzinie odbędą się nietypowe i niezwykle zabawne mistrzostwa.

Przed nami III edycja zabawy rodzinnej PŁYWANIA NA MATERACACH. Zawody rozpoczną się o godz. 10:00. 

Zawodnicy walczyć będą o zwycięstwo w kategoriach indywidualnych i drużynowych. Konfiguracja zależna jest od ilości zgłoszeń. W ubiegłych latach dzieci konkurowały w kilku kategoriach wiekowych, do tego kategoria dla dorosłych oraz drużynowe dla rodzin i dla par.

W dniu zawodów, uczestnicy płacą tylko za pierwszą godzinę pobytu na pływalni.

Jak zapowiadają organizatorzy doskonała zabawa i wiele radości gwarantowane. Pływanie na materacu choć wydaje się takie proste, kiedy musisz rywalizować z innymi wcale takie nie jest. Przygotuj się, zabierz rodzinę i przyjdź się sprawdzić.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.