43. Cross Żagański

13 marzec 2017
Autor: 
Pixabay

43. Cross Żagański o Puchar Wielkiej Ucieczki zbliża się wielkimi krokami. Chętnych nie brakuje. Zapowiada się ciekawa sportowa sobota.

W ramach tej sportowej imprezy odbędą się dwa biegi.  Bieg otwarty, w którym uczestnicy pobiegną 10 km (2 x 5 km) oraz bieg dla dzieci na dystansie 690 m.

Rywalizacja w biegu otwartym odbywać się będzie na pętli o długości 5 km. Każdy zawodnik biegu otwartego będzie miał do pokonania dwie pętle, czyli razem 10 km. Start i meta zlokalizowane będą dokładnie naprzeciw bramy wjazdowej na teren Baraku 104. 

 O godz. 9.30 nastąpi otwarcie Biura Zawodów, wydawanie numerów i pakietów startowych w baraku 104 (obok Muzeum Obozów Jenieckich, ul. Lotników Alianckich 6).

O godz. 11.45 – start Biegu Sztafetowego, o godz.  12.30 – start Biegu Dzieci i Młodzieży .

Bieg Główny rozpocznie się o godz. 13.00. Będą medale i konkursy z nagrodami.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.