IV OGÓLNOPOLSKIE TARGI DOBREGO JEDZENIA

04 kwiecień 2017
Autor: 
Pixabay

W sobotę i niedzielę 22 i 23 kwietnia w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze odbędą się IV Ogólnopolskie Targi Dobrego Jedzenia. Przyjdź, zobacz, spróbuj.

Rozpoczęcie targów nastąpi w sobotę o godz. 10.30. Do godziny 18.00 można będzie zwiedzać stoiska, degustować potrawy i wymieniać się doświadczeniami w dziedzinie kulinariów. Gościem specjalnym będzie Daria Ładocha - miłośniczka zdrowego żywienia, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. O godz. 17.00 odbędzie się rozwiązanie konkursu Lubuski Złoty Lubczyk.

Podczas drugiego dnia targów m.in. o godz. 12.00 pokaz Szkoły Kulinarnej dla dzieci - EnceRęce. Zakończenie imprezy o godzinie 18.00.

Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny, pozostali zapłacą 5 złotych.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.