Winobraniowe Spotkania Teatralne

28 sierpień 2017
Autor: 

Od 2 do 10 września w Lubuskim Teatrze Winobraniowe Spotkania Teatralne, czyli bardzo bogaty program artystyczny i wielu znamienitych gości.

2 września na początek „Single po japońsku” w wykonaniu Teatru My, sztuka w reżyserii Olafa Lubaszenko. W niedzielę 3 września godz. 17.00 i 20.00 „Old Love” a wniej m.in. Małgorzata Ostrowska – Królikowska, Artur Barciś, Maria Niklińska.

W tygodniu na deskach zielonogórskiego teatru m.in. spektakl „Nic nie gra” Wrocławskiego Teatru Komedia, „Żona potrzebna od zaraz” Teatru im. J. Osterwy z Gorzowa Wlkp., „Skok w bok” Teatru Capitol z Warszawy.

Na zakończenie tegorocznych spotkań teatralnych w niedzielę 10 września o godz. 19.00 sztuka pt. „Małe zbrodnie małżeńskie” Teatru Miejskigo w Lesznie z Beatą Kawką i Mirosławwm Zbrojewiczem.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.