VIII Turniej Rycerski

11 wrzesień 2017
Autor: 
Pixabay

Z rozkazu księcia Henryka Brodatego i jego małżonki Jadwigi, Centrum Artystyczno – Kulturalne „Zamek” ma zaszczyt zaprosić wszystkich szlachetnie urodzonych oraz poddanych na VIII Turniej Rycerski o Pierścień Księżnej Jadwigi Śląskiej.

Turniej odbędzie się w dniach 16 – 17 września (sobota, niedziela) w Zamku Piastowskim w Krośnie Odrzańskim.

Uroczyste otwarcie turnieju nastąpi w sobotę o godz. 14.00. Podczas dwudniowej imprezy nie zabraknie atrakcji m.in. pokazu mody dawnej, nauki tańców dworskich, jarmarku, mini turnieju rycerskiego dla dzieci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.