Kabaret CIACH w Sulechowie (WYGRAJ BILET)

05 październik 2017
(0 głosów)
Autor: 

Śmiech do łez gwarantowany, czyli Sulechowski Dom Kultury zaprasza na występ kabaretu CIACH.

CIACH zaprasza na najnowszy program kabaretowy pt.”Gołębie i krety”. To bardzo dobra propozycja na jesienny wieczór.

W trakcie występu kabaretu na scenie wulkan energii - kobieta i trzech mężczyzn, czyli humor i zabawa. Program przedstawia skecze o tematyce rodzinnej.

Występ kabaretu na Sali Widowiskowej SDK w Sulechowie w sobotę 14 października początek o godz. 18.00. Bilety w cenie 30 złotych. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dwie pierwsze osoby, które napiszą maila otrzymają zaproszenia. Życzymy miłej zabawy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.