Bieg Jeża

05 październik 2017
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Tegoroczny Bieg Jeża to już piąta edycja. Celem wydarzenia jest zebranie żywności i materiałów dla zwierząt ze schroniska.  Uczestnicy biegnąc pomagają i mogą przebrać się za patrona wydarzenia i biec w przebraniu. Najciekawsze kostiumy zostaną nagrodzone. Szykuje się dobra zabawa.

Udział w biegu pozbawiony jest wpisowego, zamiast tego organizatorzy proszę o przyniesienie najpotrzebniejszych dla zwierząt mieszkających w schronisku artykułów, takich jak: karma dla kotów i psów zarówno sucha jak i w puszkach, koce, obroże, smycze itp.

Bieg Jeża odbędzie się w sobotę 4 listopada w Parku Tysiąclecia w Zielonej Górze. W biegu udział mogą wziąć zarówno dorośli jak i dzieci. Na dorosłych czeka trasa około 3 km. Początek sportowo-charytatywnej imprezy o godz. 11.00.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.