Budujemy dla przyszłych pokoleń

08 marzec 2018
dronlubuski.pl

9 - 11 marca 2018 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędą się XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, w których, jak rok temu, weźmie udział Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego.

W piątek (9 marca) Uniwersytet Zielonogórski będzie współorganizatorem spotkania biznesowego „Budujemy dla przyszłych pokoleń”, które rozpocznie się o godz. 12.00 w sali szermierki WOSiR. W spotkaniu wezmą udział osoby zainteresowane nowościami w budownictwie, czyli samorządowcy, przedstawiciele świata nauki, firm i instytucji budowlanych. O najnowszych trendach w budownictwie Unii Europejskiej będzie mówił wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego – prof. Bogusław Liberadzki.

Poza konferencją, przedstawicieli Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego przez trzy targowe dni będzie można zastać na stoisku nr 80, które w ramach współpracy Uniwersytet dzieli z Lubuską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

Pracownicy wszystkich Instytutów WBAIS (Instytut Budownictwa, Instytut Inżynierii Środowiska, Katedra Architektury i Urbanistyki) będą prezentować swoją ofertę kształcenia i prac badawczo-rozwojowych.

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego obchodzi w tym roku 50-lecie swojego istnienia – w załączniku przesyłam info o Wydziale.

Źródło: Ewa Sapeńko, Uniwersytet Zielonogórski

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • XVII Targi Pracy

  XVII Targi Pracy

  W środę, 20 marca 2019 r., w godz. od 10.00 do 14.00 w hali Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. prof. Z. Szafrana 4 Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje XVII Targi Pracy. W tym roku stoiska wystawi 72 pracodawców!

 • XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

  XXVI Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

  Lubuskie Centrum Targowe LCT-BIS ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVI edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w dniach 09-11.-3.2018, które odbędą się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, ul. Olimpijska 20.

 • IV OGÓLNOPOLSKIE TARGI DOBREGO JEDZENIA

  IV OGÓLNOPOLSKIE TARGI DOBREGO JEDZENIA

  W sobotę i niedzielę 22 i 23 kwietnia w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze odbędą się IV Ogólnopolskie Targi Dobrego Jedzenia. Przyjdź, zobacz, spróbuj.

 • Targi Zdrowia w Naturze

  Targi Zdrowia w Naturze

  W dniach 10-12 czerwca w Zielonej Górze odbędą się Targi Zdrowia w Naturze.

 • Kalsk zaprasza na Agro-Targ

  Kalsk zaprasza na Agro-Targ

  5 czerwca w niedzielę Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zaprasza na Agro-Targ 2016.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.