Polska Biega

16 maj 2016
Autor: 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w akcji Polska Biega.

Akcja Polska Biega to akcja społeczna. W ramach tej akcji różnego rodzaju instytucje, szkoły, kluby, OSiRy, stowarzyszenia, lokalni aktywiści i pasjonaci biegania organizują amatorskie biegi dla swojej społeczności. Startują wszyscy - niezależnie od wieku czy stażu biegowego. Zielonogórski dystans do przebiegnięcia to niecałe 2500m.

Start 21 maja przy hali lekkoatletycznej przy ul. Sulechowskiej o godz. 10:30. Dla wszystkich uczestników przewidziany jest pamiątkowy numer startowy oraz poczęstunek. Przewidziane są również dyplomy dla najmłodszego i najstarszego uczestnika, dla zwycięzców oraz dla każdej osoby, która przebiegnie dystans.

żródło: mosir.zgora.pl

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.